Sonja Eloranta

mediatuottaja
050 301 3654
sonja.eloranta@kuntalehti.fi

Elina Hakala

tuotantoassistentti
050 471 5671
elina.hakala@kuntalehti.fi

Riitta Issakainen

tapahtumakoordinaattori
040 525 4791
riitta.issakainen@kuntalehti.fi

Ilkka Loikkanen

kuvaaja/leikkaaja

ilkka.loikkanen@kuntalehti.fi

Dan Lolax

chefredaktör, Kommuntorget
050 589 2592
dan.lolax@kommuntorget.fi

Sari Moberg

talous- ja hallintokoordinaattori
046 921 9298
sari.moberg@kuntalehti.fi

Kaisa Nyberg

tuottaja, tapahtumat ja markkinointi
050 471 6177
kaisa.nyberg@kuntalehti.fi

Liisa Paltta

tapahtuma- ja markkinointipäällikkö
050 591 9513
liisa.paltta@kuntalehti.fi

Marko Pekkanen

mediatoimittaja (vanhempainvapaalla)
050 323 9345
marko.pekkanen@kuntalehti.fi

Niko Pohjalainen

verkkopalveluiden kehityspäällikkö
040 777 3380
niko.pohjalainen@kuntalehti.fi

Markku Vento

toimitusjohtaja
päätoimittaja Kuntalehti ja Kuntatekniikka
050 468 0044
markku.vento@kuntatekniikka.fi